Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda Biz Kimiz?

Logo

2016 yılı ortalarında kurulan firmamız, Bilişim Teknolojileri Kurumun'dan İnternet Servis Sağlayıcı Lisansına sahiptir. Sunmuş olduğumuz internet hizmetlerini kendi altyapımız ile Diyarbakır merkez'de siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Neden MyWifim?

Uzun yıllardır internet hizmetleri sunan bilgili ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunmaktayız. Adil Kullanım Kotasız(AKK) internet hizmetlerimiz ile yüksek hızlarda sürekli, hızlı ve kesintisiz internet hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Fiber İnternet ADSL teknolojisinden daha yüksek hızlara ulaşmanızı ve stabil bir internet bağlantısı sağlar. Fiber İnternet yani FTTX hizmeti Tüm Dünyada uygulanmaya başlayan bir fiber teknolojisidir. FTTX genel anlamda adlandırılmasıdır. Türkiye'de ugulanmakta olan 3 çeşit FTTX uygulaması mevcutur. Sağlamış olduğumuz tüm internet hizmetlerimiz için gerçek zamanlı yönetim imkanı sunmaktayız. Online olarak şifrenizi değiştirebileceğiniz gibi arıza kaydı girişi, fatura ödeme, e-fatura çıktısı alabilme gibi servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Vizyon

MyWifim, katılımcı farklılığa saygılı, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, araştırma ve eğitim alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

Misyon

"Birlikte Yaratmak ve Geliştirmek" Her alanda ve uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek; Bilim ve teknolojik gelişmelere ve üretilen bilgilerin topluma yayılmasına küresel boyutta katkıda bulunmak.

Şimdi Başvur

Yüksek ve sürekli değişen internet faturalarından sıkıldınız mı? MyWifim sizlere sürekli aynı ve değişmeyen fatura tutarı garantisi sunmaktadır. Ayrıca MyWifim kendi Fiber internet alt yapısı sayesinde bölgede sizlere çok daha uygun fiyatlara daha hızlı bir internet hizmeti sunmaktadır. MyWifim diğer Servis Sağlayıcı firmalardan bağımsız kendi alt yapısını kullandığı için oluşabilecek arızalarda müşterilerinin mağdur olmaması için an ve an arıza takibi yapmak ile birlikte arızanın biran önce çözümlenebilmesi için tüm gereken bildirimleri zamanında yapmaktadır.

Hemen Başvur